akcesoria meblowe

Akcesoria meblowe firm:

Hafele, Blum, Gamet, Rejs, Hettich, Amix, Schilsner

Akcesoria meblowe JBT Hurtownia

W naszej hurtowni posiadamy szeroki wybór wysokiej jakości akcesoriów do mebli. Umożliwiają one bezproblemowe tworzenie wyposażenia i mebli przeznaczonych do kuchni, łazienek, salonów, sypialni, biur itd.

Posiadamy w ofercie wyłącznie produkty pochodzące od znanych i sprawdzonych producentów.

Häfele oferuje największy na rynku asortyment okuć meblowych, okuć budowlanych, oświetlenia meblowego LED, itp. produktów o wyjątkowej konstrukcji i designie, które można znaleźć w meblach i prestiżowych inwestycjach budowlanych na całym świecie.

Blum to znane, wysokiej jakości okucia meblowe:
innowacyjne systemy zawiasów, szuflad oraz podnośników do frontów górnych.

Gamet jest liderem na rynku krajowym w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych. W swoim asortymencie posiada uchwyty meblowe, gałki, wieszaki, nóżki do mebli, klamki i prowadnice.

REJS jest jedną z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie, wyspecjalizowaną w produkcji wyposażenia z drutu, rury, blachy stalowej i profili aluminiowych.

Hettich – doskonałe połączenie inteligentnej techniki, funkcjonalności i designu. Produkuje różnego rodzaje okucia – od systemów szuflad i prowadnic poprzez zawiasy po systemy do drzwi przesuwnych i składanych.

AMIX – oferuje szeroką gamę akcesoriów meblowych, dzięki którym możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni oraz minimalizacja wykonywanych czynności.

Schilsner – Należy do grona największych i najbardziej nowoczesnych przedsiębiorstw, produkujących obrzeża meblowe w technologii ABS i PP w Europie.

Zadzwoń:

58 305 91 42

lub napisz do nas:

Napisz do nas:

3 + 13 =

Adres hurtowni

Litewska 11/13, 80-719 Gdańsk

Godziny otwarcia

Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00

Email

kontakt@jbt-hurtownia.pl